YEREL
Giriş Tarihi : 29-09-2022 03:52   Güncelleme : 27-11-2022 21:16

Vali H.Kürşat Kırbıyık Ankara’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Çeşitli ziyaret ve temaslar için Ankara’da bulunan Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u ziyaret etti.

Vali H.Kürşat Kırbıyık Ankara’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile gümrük kapılarımızdaki çalışmalar, Havsa İç Gümrük Projesi ve Bakanlığımızın ilimizdeki diğer yatırımlarıyla ilgili bir görüşme gerçekleştirdi.

Ticaret Bakanlığı ziyaretinin ardından Vali H. Kürşat Kırbıyık, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına geçerek Sayın Bakanımız Murat Kurum'a bir ziyarette bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum ile yapılan görüşmede Selimiye Cami Çevre ve Kentsel Tasarım, Peyzaj Projesine bağlı olarak yapılacak Kıyık Caddesi Sokak Sağlıklaştırma çalışmaları, ilimizde yapımı planlanan sosyal konut projeleri ve Söğütlük Millet Bahçesi çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ziyareti sonrasında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret eden Vali H. Kürşat Kırbıyık, KYK yurtlarındaki faaliyet ve çalışmalar, ilimizde devam eden yatırımlar ve yapımı planlanan spor tesisleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Programının son kısmında İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu ziyaret eden Edirne Valimiz Sayın H.Kürşat Kırbıyık, Edirne İl Özel İdaresine sağladığı katkı ve desteklerinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür etti.

Sayın Bakanlarımıza Edirne’ye göstermiş oldukları özel ilgi ve desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

AdminAdmin