YEREL
Giriş Tarihi : 23-06-2024 02:57   Güncelleme : 23-06-2024 02:57

Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulunda Öğretmen Şiddeti

Alınan bilgiye göre Dün yaşanan olayda 6/E Sınıfına giren Din Öğretmeni  N.G.Ü Sınıf öğrencilerinden D.Ş (12) Darp ettiği alınan Adli tıp raporunda görülmüş olup konu hakkında Kolluk soruşturma başlatmıştır.

Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Ortaokulunda Öğretmen Şiddeti

Alınan bilgiye göre Dün yaşanan olayda 6/E Sınıfına giren Din Öğretmeni  N.G.Ü Sınıf öğrencilerinden D.Ş (12) Darp ettiği alınan Adli tıp raporunda açıkça görülmüş olup konu hakkında Kolluk kuvvetlerine suç duyurusunda bulunulmuştur. Olayın teneffüs bitiminde Öğrenmenin sınıfa girmesiyle Mağdur Çocuk  D.Ş Arkadaşı ile konuştuğu için Kulağından tutularak sırasına kadar sürüklediği  sonrasında koluna sıkarak 6 7  cm çapında morluk oluşmasına ve Kafa bölgesine kalem ile vurarak çocuğu darp etmesi etik değildir  bunun üzerinde Çocuğu tek ayakta bekleten Öğrenmen bir Öğrencinin sizi Milli eğitime şikayet ederiz demesi üzerine son bulmuştur. Mağdur Öğrenci D.Ş. 30 Arkadaşının yanında yaşadığı bu Travma  karşısında Okul korkusu başlattığı  Ailesi tarafından açıklanmıştır. 

Gerekli işlemlerin Edirne Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube tarafından başlatılmıştır. 

Konu Hakkında Sayın Savcılarımız başta olmak üzere Sayın Milli Eğitim Müdürümüzün de gerekli işlemi yapacağını düşünmekteyiz. 

AdminAdmin