YEREL
Giriş Tarihi : 22-03-2023 04:39   Güncelleme : 24-04-2023 18:07

Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci şahlanışı Edirne’den başlayacak, Vicdanlarınız rehberiniz olsun

'28. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı' tanışma toplantısı İl Başkanı Belgin İba'nın öncülüğünde gerçekleştirildi.

Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci şahlanışı Edirne’den başlayacak, Vicdanlarınız rehberiniz olsun

Toplantıda konuşan İba, göreve geldikleri günden beri yarın seçim varmış gibi çalışmaya gayret ettiklerini ve geçmişte olduğu gibi bundan sonra da aynı gayretle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için çalışmalar devam ediyor. '28. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayları il başkanlığı binasında düzenlenen tanışma toplantısında bir araya geldi.
28. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı tanışma toplantısına il, merkez ilçe, il kadın ve il gençlik kolları, il genel ve belediye meclis üyeleri, mahalle Başkanları da katıldı.
28. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adaylığı için Edirne merkezden Burak Cambaz,Erdinç Çekiç, Bahattin Ulusoy, Ayhan Dinç, Tarık Hatipler, Şemsettin Emir, Recep Kezer, Cemil Çivan, Erdinç Anıl Dalyancı, İlyas Akmeşe, Aksel Cesur ve Koray Uymaz, İpsala'dan Mehmet Kerman, Keşan'dan ise Fatma Aksal, Hakan Çevikel, Esat Elmas, Saide Yapıcı olmak üzere şimdiye kadar toplam 17 kişi başvuruda bulundu.
AK Parti İl Başkanı Belgin İba'nın açılış konuşmasının ardından aday adayları kendilerini tanıttı.

AdminAdmin