YEREL
Giriş Tarihi : 20-08-2022 00:51   Güncelleme : 18-11-2022 19:41

Mülki İdare Amirleri ve eşleri için veda yemeği

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık Hanımefendi, ilimizdeki görev süreleri sona eren ve diğer illere atanan Mülki İdare Amirleri ve eşleri için veda yemeği verdi.

Mülki İdare Amirleri ve eşleri için veda yemeği

Veda yemeğine, atamalar sonrasında ilimizdeki görev süreleri sona eren ve Kırklareli Vali Yardımcılına atanan Vali Yardımcısı Dr. Yusuf Güler, Osmaniye Vali Yardımcılığına atanan Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Giresun Vali Yardımcılığına atanan Lalapaşa Kaymakamı Muhammet Çiftçi, Batman Kozluk Kaymakamlığına atanan İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Erzincan Tercan Kaymakamı olarak atanan Meriç Kaymakamı Cafer Ekinci, Erzurum Tekmen Kaymakamı olarak atanan Havsa Kaymakamı Reşit Özer Özdemir ve Batman Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanan Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş eşleri ve çocukları ile birlikte katıldılar. 

 

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Vali H, Kürşat Kırbıyık, “Hepimiz kamu hizmeti yürütüyoruz, kimimiz Valilik, kimimiz Kaymakamlık, Mülkiye Müfettişliği yapıyoruz. Bize düşen devletin bize verdiği sorumluluk çerçevesinde elimizden gelenin en iyisi yapmaktır. Biz hem maddi hem de manevi anlamda sorumluluğu yüksek bir meslek grubuyuz. O nedenle işimize dört elle sarılarak, en iyisi yapmak gibi bir sorumluluğumuz var.

 

Ben de Edirne’ye geleli 3 aya yakın bir süre oldu. Kısa da olsa beraber çalıştığımız süre içerisinde Valilik ve diğer kurumlarla güzel bir uyum içerisinde görev yaptığınızı ifade etmek istiyorum. Bizlerin yükünü hafifletme anlamında gerçekten üzerinize düşen sorumlulukları fazlasıyla yerine getirdiğinize şahidiz. Bu uzun bir maraton, mekanları güzelleştiren insanlardır, gittiğiniz yerleri de güzelleştirecek olan sizlersiniz. Burada yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinizin de sizlere ve ailelerinize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.         

Konuşmaların ardından, Valimiz Sayın H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık Hanımefendi, ilimizdeki görev süreleri sona eren ve diğer illere atanan Mülki İdare Amir ve eşlerine hediye verdi.

AdminAdmin