YEREL
Giriş Tarihi : 24-04-2023 17:53   Güncelleme : 06-03-2024 00:58

Karaağaç’ta ‘MHP Fırtınası’ kuvvetli esti

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu’nun ev sahipliğinde, Karaağaç Mahallesi’nde, Milletvekili aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Karaağaç’ta ‘MHP Fırtınası’ kuvvetli esti

Edirne mahallelerindeki gençlerin ‘ağabeyi’, genciyle yaşlısıyla gönülleri fetheden sevilen siyasetçi  Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Tokluoğlu’nun koordinesinde düzenlenen programa,  28. Dönem MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Özer, 2. Sıra Milletvekili Adayı Ayvaz Yalaza, Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Olgun Birbey Şahinbaş,  çok sayıda Milliyetçi Hareket Partisi sevdalıları ve ülkücü gençlik katıldı. Aday tanıtım toplantısı öncesi vekil adayları ve beraberindekiler, Karaağaç Eski Cami karşısındaki evlerinin önünde iftar veren Celalettin Karakaşlı ve Ailesi’nin iftar yemeğine katıldı.

 

Karaağaç halkı MHP adaylarını bağrına bastı

 Karaağaçlı gençler tarafından davul zurna ile karşılanan MHP Adayları, iftar yemeği sonrası esnaf ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştiren MHP heyetine, mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Özer ve Yalaza’ya, partilileri ve ülkücü gençler eşlik etti.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Dindoruk tarafından organize edilen aday tanıtım alanına geçildi.

 

“EN AZ İKİ VEKİLİMİZİ ANKARA’YA GÖNDERECEĞİZ”

 İlk olarak konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu, organizasyonda emeği geçen ülkücü kardeşlerine tek tek teşekkürlerini ilettiğini belirterek, “Bu gecenin organizasyonunda başta Merkez İlçe Teşkilatıma, Ömer Dindoruk’a ve Karaağaçlı ülkücü kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Biz büyük bir aileyiz, birlikte güçlüyüz. Sayın Ali Özer ve Ayvaz Yalaza ağabeylerimizi sizlere takdim etmeye getirdik. Allah’ın izni ile sizlerinde desteği ile inşallah 14 Mayıs 2023 günü bu gücümüzü sandığa da yansıtarak en az iki vekilimizi Ankara’ya göndereceğiz” dedi.

 

“İnşallah 14 Mayıs 2023 günü zafere ulaşacağız”

MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Ayvaz Yalaza da “İnşallah cenabı Allah nasip kısmet ederse Edirne’de yazacağımız destanla birlikte hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hem de Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin bu camiayı ayrı bir kucaklayacağına inancım tam. Hepinizden destek bekliyorum. İnşallah 14 Mayıs 2023 günü zafere ulaşacağız” şeklinde konuştu.

 

“Milliyetçi Hareket Partisi bu memleketin sigortasıdır”

MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Özer de “Bu seçim çok kritik bir seçimdir. Dünyanın bütün melâmetleri bu memlekete düşman olan bizlere düşman olan al bayrağa düşman olan vatanımıza düşman olan kim varsa karşımıza geçmiş ‘Biz illa ki Cumhurbaşkanın değiştireceğiz, iktidarı değiştireceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti’den oluşan bu Cumhur İttifakı’nı yıkacağız’ aynen bunları söylüyorlar, PKK dahil olmak üzere. Biz de el birliği ile diyoruz ki. Sayın Cumhurbaşkanını tekrar seçeceğiz. Cumhur İttifakı’nı inşallah mecliste güçlü bir şekilde yer edeceğiz. Çünkü Milliyetçi Hareket Partisi bu memleketin sigortasıdır” diye konuştu.

AdminAdmin