YEREL
Giriş Tarihi : 18-08-2022 06:54   Güncelleme : 18-11-2022 19:42

BASIN İLAN KURUMU TEKİRDAĞ MÜDÜRÜ BİRCAN’DAN REKTÖR TABAKOĞLU’NA ZİYARET

Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Mehmet Akif Bircan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

BASIN İLAN KURUMU TEKİRDAĞ MÜDÜRÜ BİRCAN’DAN REKTÖR TABAKOĞLU’NA ZİYARET

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Basın İlan Kurumu’nun çalışmaları ve projeleri hakkında Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na bilgiler veren Tekirdağ Şube Müdürü Mehmet Akif Bircan, nazik karşılamaları dolayısıyla teşekkür etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde de bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının topluma bilgi akışının sağlanmasında önemli bir görev ve sorumluluk üstlendiğini belirtti. Basın İlan Kurumunun, bugüne kadar fikir ve içerik farkı gözetmeksizin yürüttüğü aracılık hizmetini başarıyla sürdürdüğüne de değinen Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, nazik ziyaretlerinden ötürü Mehmet Akif Bircan’a teşekkür etti. Ziyaret, Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Mehmet Akif Bircan’ın, Rektör Prof. Dr.Erhan Tabakoğlu’na “Basının Gözünden Ayasofya” kitabını hediye etmesinin ardından sona erdi.  

AdminAdmin